Kokį papuošalą rinktis?

Apyrankė, vėrinys, o gal žiedas? Kuris veiksmingiausias pagal kristalų poveikį?

Ne paslaptis, kad kristalai mus veikia. Jie daro įtaką mūsų fiziniam ir mentaliniam (minčių) kūnui. Jie gali pagelbėti įvairiose gyvenimo srityse, suteikti apsaugą, pritraukti sėkmę. Jų veikimo stiprumas priklauso nuo jų dydžio, apdirbimo, formos, grynumo. Jei nusprendėte kristalą rinktis kaip papuošalą, šiame straipsnyje aptarsime kuo skiriasi jų poveikis, priklausomai nuo papuošalo tipo.

Berilai, berilu verinysBerilai, berilu verinys

Kaip užsiminiau, akmenėlių poveikis pirmiausia priklauso nuo dydžio. Kuo kristalas didesnis, tuo jo poveikis stipresnis. Tačiau labai svarbu akmens grynumas ir kokybė (jis negali būti kaitintas, dažytas ir kitaip paveiktas, nes tokiu būdu praranda visas savo "gydomąsias" savybes), ir tam svarbu pasirinkti patikimą pardavėją.

Forma. Nuolatiniam nešiojimui labiau tinkami būgniniai* arba kitų švelnių formų akmenėliai, nedideli kristaliukai ir įvairiai šlifuotos akutės.

*Būgniniais vadinami akmenėliai, apdirbti panašiu principu kaip natūraliai šlifuojasi jūros akmenys ar gintaras. Jie gludinami dideliame būgne su vandeniu ir šlifavimo smėliu. Tokių akmenėlių energija nedirgina net pačių jautriausių. Dažniausiai jie nešiojami kaip pakabukas.

Karoliai/kaklo vėrinys - vienas iš populiaresnių nešiojimo būdų. Karolių poveikis labai stiprus ir greitas, kadangi tai yra uždaras akmenų ratas aplink galvą. Liesdamasis prie kaklo akmuo žaibiškai perduoda energiją. Švelniau veiks apvalių karoliukų vėrinys, o briaunuotų (facetuotų) - stipriau. Tačiau reikia prisiminti, kad poveikiui įtakos turi ir kristalo dydis bei pačio krislato pobūdis šeimininką veikti švelniau ar stipriau (vieni kristalai turi stipresnę energiją, kiti - švelnesnę).

Kitas, pats populiariausias kristalų nešiojimo būdas - apyrankė. Apyrankių iš grynų akmenukų poveikis analogiškas karolių, tik šiek tiek švelnesnis. Efektyviausia, kai akmenėliai nėra "uždaryti" metalo detalėse ir liečiasi prie kūno, kitu atveju savo energiją akmuo perduos ne jums, o metalui :)

Rozinis kvarcas, menulio akmuo, rozinio kvarco apyranke, apyranke, kristalu apyrankeRozinis kvarcas, menulio akmuo, rozinio kvarco apyranke, apyranke, kristalu apyranke

Auskarai - kitas mėgstamas ir gana universalus būdas pasipuošti. Galioja ta pati taisyklė, kaip ir kitiems papuošalams - apvalūs akmenėliai veiks švelniau, o briaunuoti (facetuoti), stipriau.

Kristalai nešiojami kaip auskarai padeda "pažadinti" viršutinius energetinius centrus, todėl tokių kristalų energija yra nukreipta į jūsų žodžius ir mintis. Jie gali padėti geriau išgirsti kaip kalbate su savimi ir kokius žodžius naudojate kalbėdami su kitais, kitaip tariant, padės benrauti sąmoningiau (ne paslaptis, kad kiekvienas mūsų ištartas žodis yra kaip programa).

Be to kristalinių auskarų nešiojimas padeda geriau įsiklausyti į save ir išgirsti kristalų perduodamą žinutę.

Rozinio kvarco auskarai, auskarai, kristalu auskarai, auskarai is kristaluRozinio kvarco auskarai, auskarai, kristalu auskarai, auskarai is kristalu

Žiedas. Kai kuriuos akmenis rekomenduojama nešioti žiedo pavidalu, įrėmintus į auksą ar sidabrą. Vėlgi - geresniam poveikiui rekomenduojama rinktis tokius, kurie nėra aklinai „uždaryti“ metale, o turi sąlytį su kūnu.

Dar šis tas. Kiekivienas akmuo turi savo rekomendacijas kaip ir kokiu pavidalu jį nešioti bei kokius akmenis derinti tarpusavyje poveikiui sustiprinti ar susilpninti. Mielai kviečiu susisiekti su manimi el. paštu ir parinksime, suderinsime ir sukursime tai, ko reikia ir kas geriausia būtent jums :)

Šiltai,

Ieva