Kristalai savirealizacijai

Kokie jie, kuo skiriasi ir kurį pasirinkti?

Iš savo darbo patirties galiu pasakyti, kad bene vienas dažniausių pageidavimų būna akmuo savirealizacijai. Ir tikrai, turbūt sutiksite, kad atrasti save ir sėkmingai realizuoti yra didelis privalumas ir malonumas.

Kristalai savirealizacijai
Kristalai savirealizacijai

Žemiau pasidalinsiu apie populiariausius kristalus, kurie padeda šioje temoje. Kokie jie ir kuo skiriasi?

Citrinas. Citrinas sukuria palankias sąlygas savirealizacijai sociume, panaudojant turimus talentus ir sugebėjimus. Su citrinu labai palanku "draugauti", kai patiriama depresija dėl nerealizacijos, išgyvenama dėl darbo netekimo ar perdegimo.

Citrinas, citrino akmuo, citrino kristalas
Citrinas, citrino akmuo, citrino kristalas

Saulės kamuo skatina aktyvią savirealizaciją pasirinktoje kryptyje, padeda iki galo atskleisti savyje jau pažintus gebėjimus ir talentus. Dirbant su saulės akmeniu būtina daryti aktyvius žingsnius, nes tik tuomet saulės akmuo bus jūsų sąjungininkas.

Saulės akmuo
Saulės akmuo

Visi granatai. Su granatais reikia elgtis atsargiau ir juos rinktis tik tada, kai jau aiški realizacijos kryptis ir reikia "ugnies" tikslams pasiekti.

Granatas, granato akmuo, granato kristalas, granato vėrinys, granato papuošalasGranatas, granato akmuo, granato kristalas, granato vėrinys, granato papuošalas

Taigi, paprastai tariant, jei šiuo metu esate pasimetime dėl savirealizacijos, nežinote kokią kryptį pasirinkti - tinka citrinas. Jei kryptis ir tikslai aiškūs, jūs žinote ką turite daryti ir tai darote, jums tinka saulės akmuo. Na, o jei jau puikiai save realizuojate, bet šiuo metu pritrūkote vidinės ugnies - pasitelkite granatą. Tikiu, rezultatas nustebins gerąja prasme :)